Історія

Навесні 1972 року коли природа дивувала розмаїттям кольорів, в шахтарському містечку вперше відкрив свої двері дитячий садок "Казка". На той час працювало 12 груп для дітей віком від 1.5 до 7 років. З тих пір у "Казці" багато змінилося: оновлений дизайн групових приміщень, придбано нові меблі, іграшки, посібники для дітей.

Чимало зусиль доклав колектив для створення необхідних педагогічних, санітарних, естетичних умов для всебічного розвитку та виховання дітей. Чимало фахівців залишаються вірними "Казці" протягом трудового життя. Їх імена вписані в історію дитячого садка. В першу чергу, хочеться назвати завідувачів, які в різні роки керували дитсадком: Блинову Аллу Петрівну, Віру Артеміївну Гончарову, Людмилу Опанасівну Кононову, Валентину Іллівну Прохорову, Тетяну Богданівну Мельник і Ольгу Вікторівну Трифонову - завідуючу, яка керує дитячим садом в даний час.

Практичних із перших днів працюють в дитячому саду музичний керівник Лариса Григорівна Фурман, фізінструктор Бородіна Тетяна Вікторівна, кухар Людмила Анатоліївну Маринич, та кух работник Фіна Сагитівна Нацаренус.

Вже 45 років дитячий садочок рідний дім не тільки для дошкільнят, але й для всього великого дружнього ініціативного колективу, тут кожна людина на своєму місці, працює з повною віддачею, реалізує себе як особистість, черпає натхнення і сили, у спілкуванні з дітьми.

У 1975р. – за рахунок вивільненого приміщення відкрито спортивну залу, де діти отримати мають змогу розвиватися фізично, завдяки традиційним та нетрадиційним технологіям с фізичного виховання.

У 1994 році була організована театралізована студія "Театр і гра". Багато цікавих уявлень проходить у стінах дитячого садка. У репертуарі студії близько 10 театралізованих дій. Учасники "Театру та ігри" неодноразово брали участь у міських та обласних фестивалях  дитячої творчості, вони являються лауреатами обласного фестивалю дитячих театрів "Чародій збирає друзів".

У 2006р. – дошкільний заклад перейшов у комунальну власність м. Першотравенськ.

У жовтні 2010 року була відкрита група для дітей з порушеннями мовлення. Діти отримують коррекційну допомогу. Яка спрямовані на усунення мовних порушень та попередження труднощів в процесі навчання в школі. З дітьми працює вчитель - логопед Вікторія Вікторівна Ваніфатьєва. У своїй роботі вона використовує диферинційований підхід до кожної дитини, новітні інформаційні технології та багато іншого.